Zenith Zhennishi Ton-up Wybór Chińskich Nazw Jest Dla Ciebie Zły

Rozpoczęła się ostateczna chińska kampania selekcji nazwisk Zenith Zenith Ton-Up. „Imperializm” i „Tengyue” symbolizują wrodzonego ducha retro rycerzy, stawiają na retro modernizacje i gonią wolność jak wiatr , Galop na drodze obok prędkości, opaska Zenith Zeni Ton-Up, ciesz się chwilą wiatru. Proszę zwrócić uwagę na oficjalne WeChat Zenith, „Yongxing” i „Teng Yue”, które są waszymi ulubionymi w waszych sercach, i głosować na swoją ulubioną chińską nazwę Ton-Up.

5KOL w jednym

Leslie Geng Hui
    Starsi właściciele samochodów w Pekinie klasycznych samochodów i samochodów retro
    Leslie Geng Hui to prawdziwy starożytny idiota motocyklowy wystawiony w życiu. Radość z ciężkich badań maszyn jest nie mniej niż jazda. Triumph Bonneville 2005 jest jego najmłodszym współczesnym triumfem.

    Ponadto Leslie starannie zebrał i przekształcił wiele prawdziwych starożytnych lokomotyw, i nie brakuje triumfującego Bonneville T120 Cafe Racer w 1971 r., BMW R75 / 6 w 1974 r. I Ducati 900 Super Sport w 1978 r., Które mają wartość historyczną. Możliwość powrotu do wspaniałej podróży epoki przemysłowej z ukochaną lokomotywą powinna być najbardziej ekscytującą rzeczą dla ciężkich jeźdźców.

Liu Xingli
    Pierwszy przywódca rycerzy retro, który wprowadził do kraju kulturę Harleya
    Pisarz, komentator, autor dzisiejszego podpisu, redaktor naczelny World of Watches, były redaktor Youth Weekend i redaktor naczelny Fashion Time.

    Liu Xingli, weteran zegarmistrzowski, rozpoczął karierę jeździecką 26 lat temu, a nawet do dziś jest zakochany w ciężkich maszynach. Road King Special w swojej prywatnej kolekcji ma klasyczną ramę preferowaną przez jego właściciela i ma wygląd retro jak Ton-Up, który przywraca urok kierowcy Royal Wind w latach 40. i 50. XX wieku.

Ray41 Wang Jiazhu
    Dyrektor DGR China, starszy specjalista ds. Mediów samochodowych na Tajwanie

    Jeśli jesteś miłośnikiem motocykli, powinieneś znać Ray41 Wang Jiazhu. Dzięki tekstowi tego starszego przedstawiciela branży motoryzacyjnej możesz wyraźnie poczuć tajemnicze i prymitywne piękno ukryte w maszynie. Z niezapomnianym snem o bohaterze miejskim, galopuje od czasu do czasu, nawet jeśli nie może podróżować od czasu do czasu, możesz poczuć całkowitą wolność w życiu i pracy tak jak on.

Zhang Zhilin
    Piosenkarz, muzyk, odtwarzacz Harley.

    Gorąca krew, podobnie jak rycerz, jest przekonaniem, które przenika do komórki, o ile jest ona zaangażowana. Na przykład Zhang Zhilin, słynny piosenkarz i autor tekstów, który od ponad dziesięciu lat związany jest z motocyklami, w pełni wcielił to przekonanie w życie, a nawet stworzył MOVIE COFFEE, która ma unikalną ekologiczną kulturę samochodową. Wchodząc na niestandardową lokomotywę Harleya Dany, aby pomóc mu odzyskać prędkość goniącego wiatru, wyjaśnił również głęboko swój wyjątkowy duch rycerski.

Stary Xu
    Założona firma Panzerkommdeur i Revigadier, marka odzieży skórzanej do motocykli, która łączy styl vintage, militarny styl i funkcję, i jest projektantką.

    Lubisz zbierać produkty wojskowe z okresu II wojny światowej, ciesz się demontażem i konserwacją zegarków oraz stwórz markę motocykla w stylu vintage, militarnym i funkcyjnym, znaną jako Old Biker, która doprowadzi do końca energię wroga niehamowanego rycerza. Minęło trzydzieści lat od rozpoczęcia podróży lokomotywą w 1986 roku, a teraz zachowuje wierzchowce Guzzi California3, BMW HP2, Ducati Scrambler. Dzięki ukochanemu Motoguzzi Calofornia 3 wydaje się, że zawsze ma niespotykaną szybkość i pasję.

„Royal” i „Teng Yue”:

Zenith Zeni Ton-Up chińska nazwa Yuxing

Chiński ton Zenith ton-up

    Dziękujemy za aktywny udział i niezwykłe znaczenie zegarków Zenith Ton-Up