Zegarki I Biżuteria Gucci Specjalna Prezentacja Wybór Selekcji Dzień Ojca Rekomendacja Produktu

Czas płynie, dając ojcom odpowiedzialność i siłę, cicho i zajęty ciepłą rodziną oraz towarzysząc sobie na drodze rozwoju, stając się najsolidniejszym wsparciem dziecka. Zegarki i biżuteria Gucci prezentuje wybór specjalnych produktów, prezentując Dzień Ojca wyjątkową modną rzeczą, nowe luksusowe dzieło oddające miłości ojca i pomysłowość w przekazywaniu długotrwałych myśli. Nowa biżuteria i akcesoria do zegarków są wyjątkowo stylizowane na poetycką estetykę, dodając stylowego uroku współczesnym mężczyznom, wykazując się twardym i zdolnym temperamentem, wyróżniając się stylem w zwykłych czasach, i dając ojcu szacunek i nieskończoną pochwałę .

Zegarki G-Timeless

   Gucci zinterpretował klasyczne zegarki z serii G-Timeless. Każdy model ma wygląd dzikiego zegarka „Made in Switzerland” z nowymi kreatywnymi elementami marki, takimi jak pszczoły, gwiazdy i serca. Oba zegarki mają rozmiar 38 mm i dodają żywy kolor kolekcji – srebrna tarcza o czerwonym, czarno-białym spirytusowym kształcie węża. Obudowa ze stali nierdzewnej w połączeniu z czystą stalą nierdzewną lub stalą nierdzewną i bransoletą PVD w kolorze złotym nadaje całości nowy wygląd. Każdy zegarek ma szafirowe szkło kryształowe z powłoką antyrefleksyjną po wewnętrznej stronie; zegarek jest wodoodporny do 50 metrów.
Nowy samozwijający się zegarek Gucciego

 
   Gucci wprowadza na rynek nowy 40-mm samozwijający się zegarek, który jest świadomy płci i wzbogaca męską kolekcję marki. Te nowe zegarki „Made in Switzerland”. Jeden z nich wykorzystuje wykwintne dekoracje reprezentujące kunszt Gucciego. Ramka i bransoleta ze stali nierdzewnej są wygrawerowane z powtarzalnym wzorem, tworząc niepowtarzalny efekt tekstury. Koperta ze stali nierdzewnej ze srebrną tarczą giloszową z logo Gucci uzupełnia ogólny wygląd zegarka. Pozostałe dwa wykorzystują czarne skórzane paski, które są mocne i łatwe do dopasowania. Jeden z dwóch modeli ma złotą obudowę pokrytą PVD ze złotą tarczą w kształcie litery V, a drugi ma obudowę ze stali nierdzewnej ze srebrną tarczą giloszową.

Zegarki G-Timeless

   W 2018 roku zegarki Gucci z przyjemnością przedstawiają najnowszą wersję kolekcji G-Timeless. Neutralny design zegarka łączy swobodny szwajcarski styl zegarka z poetyckim estetycznym wyglądem marki, a unikalne symbole pochodzące od natury tworzą nowoczesny styl projektowania.
   Zegarek jest ozdobiony klasycznymi elementami w paski na czarnej skórzanej tarczy i jest połączony z paskiem z tym samym motywem, aby osiągnąć harmonijny ogólny efekt. Klasyczna kolorystyka zielono-czerwono-zielona ukazuje niezwykły smak. Tarcza ozdobiona jest motywem pszczół, skalami czasu na paznokcie, stalowymi dłońmi w kształcie miecza i logo Gucci o godzinie 12. Doskonała interpretacja poetyckiego wyglądu marki.
   Nowy zegarek G-Timeless prezentuje nowoczesną elegancję w klasycznym i eleganckim stylu i jest idealnym dodatkiem dla kobiet i mężczyzn.

G-Timeless Moonphase

   Zegarki Gucci z przyjemnością przedstawiają najnowszy zegarek z fazą księżycową G-Timeless, z kultowymi znacznikami godzin i gwiazdami oraz elementami projektu planety, a także uroczy dysk z fazy księżyca w przyciągającym wzrok złotym i srebrnym zegarku. Ozdobiony elementami planetarnymi pasek stanowi czarny wymienny pasek krokodyl. Cały zegarek jest wykwintny i elegancki, stonowany, ale nie mierny, delikatny, ale nie uciążliwy, emanujący czarującą, nowoczesną atmosferą.

GG Akcesoria do biegania

   Spinki do mankietów z serii GG Running interpretują logo GG, dzięki czemu seria akcesoriów marki jest bardziej modna i przyjemna. Każdy produkt z tej serii pokazuje nowoczesny urok tej nowo wprowadzonej serii GG Running oraz rozpoznawalny styl marki. Ta spinka jest wykonana z 18-karatowego złota i ozdobiona prostym i eleganckim kształtem GG, ukazującym wyjątkowy smak. Elastyczna i wszechstronna seria GG Running spełnia różne potrzeby smakowe.

Blokująca biżuteria i akcesoria

   Gucci Watch Jewellery uruchomiła kolekcję biżuterii i akcesoriów Interlocking. Ta seria obejmuje kilka różnych stylów, w tym pierścionki, spinki do mankietów, breloki, spinki do krawatów, portfele itp. Wszystkie wykonane są ze srebra próby 925. Wszystkie style podkreślają podwójne logo „G” marki Gucci, które podkreśla wyjątkowa prostota projektu Niezwykły temperament. Jako jedno z najbardziej znanych logo Gucci, podwójne logo „G” zostało po raz pierwszy zastosowane na początku lat 60. XX wieku i jest akronimem założyciela marki, Guccio Gucciego. Kolekcja Interlocking to idealny wybór dla mężczyzn na każdą okazję.