Zegarek Seiko Astron Gps Zsynchronizowany Z Różnicą Czasu Zero Światła

Aby powitać Nowy Rok, SEIKO ogłosiło nowy zegarek słoneczny SEIKO Astron GPS 2014 na początku wiosny. Nowy model Astron inspirowany jest koncepcją „stratosfery” obejmującej ziemię. Wykorzystuje szafirowy kryształ do stworzenia lustrzanej powierzchni w kształcie pudełka, umożliwiając idealną integrację górnej warstwy tarczy ze strukturą ramki i oglądanie z boku linii Tak jak stratosfera nad ziemią, tarcza pokryta jest gładką i półprzezroczystą teksturą; projekt powierzchni jest sprytnie skonfigurowany z mapą świata, a środek tarczy jest punktem środkowym tarczy. .

SEIKO Astron GPS Solar Watch

SEIKO wypuściło pierwszy na świecie zegarek słoneczny SEIKO Astron GPS na targach BaselWorld 2012. Dzięki połączeniu najnowszej technologii GPS może automatycznie identyfikować 39 stref czasowych na całym świecie za pośrednictwem satelitów, umożliwiając użytkownikom poruszanie się nawet w różnych strefach czasowych. Ta rewolucyjna technologia zegarmistrzowska, będąca w stanie uchwycić czas lokalny w czasie rzeczywistym, nie tylko zszokowała świat zegarmistrzostwa, ale także napisała nowy rozdział w historii zegarmistrzostwa.
Łuk szafirowe lustro kryształowe
Zupełnie nowy model Astron wprowadzony na rynek w 2014 r. Jest inspirowany koncepcją „stratosferyczną”, która otacza ziemię. Aby pokazać powłokę „stratosferyczną” na powierzchni, wykorzystuje ona specjalnie stożkowate szafirowe kryształy i po długim czasie szlifowania jest mielona do dużych rozmiarów. Gładka, zakrzywiona powierzchnia, a następnie łukowa lustrzana krzywa boczna są idealnie połączone z obudową. Poprzez idealny łuk powierzchni lustra można zobaczyć stratosferę nad ziemią. Ponadto kształt przycisku jest taki sam, jak kontur obudowy, a boki są zaopatrzone w linie łuku, co zwiększa obszar dotknięty palcami i poprawia obsługę. Niezależnie od lustrzanej powierzchni, obudowy lub paska, składa się ona z kulistej powierzchni, która przedstawia koncepcję „kuli” jako całości, osiągając przełomowy nowy projekt, a także symbolizuje model „Ziemi” na wysokości około 36 000 kilometrów od powierzchni, okrążając równik. Satelity odbiły się echem.
Nowa koncepcja strefy czasowej
Aby zaspokoić potrzeby ludzi biznesu, w przeciwieństwie do zwykłych zegarków, które mogą wyświetlać czas tylko w określonej strefie czasowej, tarcza nowego zegarka słonecznego SEIKO Astron GPS została zaprojektowana tak, aby patrzeć na zewnątrz z osi ziemi na oryginalną mapę półkuli północnej; „Uniwersalny uniwersalny czas koordynowany (UTC)” jest wyraźnie oznaczony na ramce, aby ułatwić użytkownikom odczytanie czasu. Dla ludzi biznesu, którzy często podróżują do i ze świata, bez względu na to, gdzie się znajdują na świecie, mogą precyzyjnie skorygować czas o więcej niż cztery satelity i przejść do ery świata w oparciu o „błąd 100 000 lat na sekundę”.
Ruch zielonej energii postępuje z czasem dzięki technologii GPS napędzanej światłem
Zaangażowane w zrównoważone przywództwo w dziedzinie zielonego zegarmistrzostwa, SEIKO prowadzi długoterminowe badania, rozwój i promocję ochrony środowiska, w oparciu o które modele SEIKO Astron GPS wykorzystują ruchy słoneczne, które dostarczają energię poprzez małe panele słoneczne z boku i wewnętrzne baterie litowo-jonowe. Światło jest główną siłą napędową. SEIKO obniżyło zużycie energii do 10 000 razy w porównaniu ze zwykłymi zegarkami dzięki dojrzałym technologiom oszczędzania energii, które wspierają wysokie zużycie energii przez modele SEIKO Astron GPS. Wyświetlacz rezerwy mocy jest dostępny od 9 do 12, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo uchwycić energię kinetyczną zegarka.
Jednocześnie w połączeniu z zaawansowaną technologią GPS może szybko odbierać ponad cztery fale satelitarne GPS, tworząc pierwszy na świecie zegarek, który odpowiada 39 globalnym strefom czasowym. Dzięki prostej obsłudze za pomocą jednego przycisku lokalizacja użytkownika może być automatycznie wykrywana i natychmiast korygowana do prawidłowego czasu lokalnego, nawet jeśli porusza się z dużą prędkością, nadal jest niezwykle dokładna.