Wschodząca Gwiazda Degustująca Piaget Limelight Stella Różowozłoty Diamentowy Zegarek

Na Międzynarodowym Salonie Haute Horlogerie SIHH w Genewie w 2016 roku Piaget zaprezentował damski zegarek Limelight Stella, który jest nowym dziełem Piaget, takim jak wschodząca gwiazda, który świeci doskonale. Podziwiajmy zegarek z różowego złota z serii Piaget Limelight Stella, oficjalny model: G0A40123.

   Limelight Stella jest pierwszym zegarkiem komplikującym Piaget przeznaczonym wyłącznie dla kobiet, zaprojektowanym i opracowanym przez La Côte-aux-Fées (Fairy Slope) i Geneva Watchmaking Workshop, i nadal pisze nowy rozdział o miłości Piaget do kobiet. Od czasów starożytnych kultura globalna porównywała jasny księżyc do wiecznej i delikatnej kobiecej chwały. Piaget interpretuje ten klasyczny obraz z zupełnie nowym myśleniem i na zawsze rzuca piękno księżycowego światła jak wiersz na tarczy. Lata płynącego złota są pełne marzeń i wyobraźni, odciśniętych w sercu.

   Mrok i jasność księżyca zawsze są pomysłowe. Pod jego jasnym wyglądem ukryte są ukryte tajemnice … obecność księżyca jest zawsze niespodzianką. Jej słaba postać wciąż wędrowała po niebie aż do zachodu słońca. Bez względu na zysk lub stratę, jasny blask księżyca sprawia, że ​​ludzie wciąż się gapią, ale zawsze jest to nieprzewidywalne i trudne do rozgryzienia.

   Centralna tarcza sekundowa i wskaźnik fazy księżyca na godzinie 12 ustawiają się parami; duża ręka gwiazdy na dużej drugiej ręce świeci jasno, dodając subtelne piękno naprzemiennemu układowi słońca i księżyca na nadgarstku. Skomplikowana i delikatna mechaniczna konstrukcja ruchu doskonale interpretuje cykl jasnego księżyca od zysku do straty. Duży wyświetlacz fazy księżyca o godzinie 12 ustawia kawałek nieba na nadgarstku włókna, a także w wiecznym cyklu pogoni za słońcem i księżycem Nagle pojawia się tajemnicze piękno księżyca. Funkcja wyświetlania fazy księżyca jest regulowana od 122 lat.

   Piaget przedstawia nowy samoczynny mechanizm mechaniczny, niezależnie zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany dla Limelight Stella. Wyposażony w 42-godzinną rezerwę mocy ruch Calibre 584P napędza funkcje zegarka w trybie wyświetlania godziny, minuty, sekundy i księżyca. Ruchy 584P i 580P, o grubości 11,5 centymetra i średnicy 26 mm, wibrują 21 600 razy (3 Hz) na godzinę, podobnie jak tradycyjne modele. Mechanizm wykonano z pomysłowym kunsztem, aby stworzyć najlepsze tradycyjne detale dekoracyjne, zgodnie z najbardziej pomysłowymi przepisami Piaget; pod szafirowym szkiełkiem, satynowym matowym pierścieniem, sfazowanym mostkiem, wzorem fali w Genewie, niebieskimi stalowymi śrubami , A także znaczek Piaget na wyświetlaczu, delikatny i wzruszający.

   Aby uzyskać więcej informacji, kliknij funkcję oglądania telewizji w Genewie oglądać transmisję na żywo: