Swatch Wydała „ocean Princess”

Czy znasz „PRINCESS OF THE SEA”? Źle! Nie wróżka księżniczka, która mieszka w morzu ze zwierzętami, ale blond sportowiec z Oahu na Hawajach, który lubi jeździć na wielkich falach, i Coco Ho, członek elitarnej drużyny sportowej Swatch.

   Projekt specjalnego zegarka sportowego CocoHo „SWATCHBYCOCOHO (YLZ101)” przypomina błyszczącą, piękną muszlę morską zebraną z głębin morskich. Prosta kobieca stylistyka z różem uwielbianym przez Coco z pewnością sprawi, że pokocha ją prawdziwa księżniczka morza: jasnoróżowy silikonowy pasek jest wygrawerowany w piękny wzór łuski ryb, owinięty wokół nadgarstka jak ogon syreny; Różowa tarcza jest ustawiona na srebrnym wzorze, podobnie jak błyszcząca powierzchnia wody, a błyszcząca srebrna korona pierścienia stanowi idealne wykończenie. W Fishtail, przepraszam, powinien to być koniec paska z sygnaturą Coco „XO”.

   Coco powiedział: „Bardzo się cieszę, że mogę stworzyć zegarek, który będzie zarówno sportowy, jak i kobiecy. Chcę, aby mój projekt oddawał sportowe poczucie mody. Marzę o posiadaniu zegarka, który będzie pasował od plaży do ulicy”.

   Ten zegarek, który nadaje się do noszenia na plaży w pogodny dzień, skorzysta z okazji 2016 Swatch Women’s Professional Surfing Event, która odbędzie się w słonecznej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. W tym czasie mamy nadzieję, że CocoHo z powodzeniem wygra mistrzostwo.