Prawdziwe Ujęcie 2017sihh Parmigiani Toric Chronometre Zegarek

Zegarek Parmigiani CHRONOMETRE obejmuje dwa modele, wersję platynową i wersję w kolorze różowego złota. Projekt tego zegarka zapewnia najlepszą kombinację efektów wizualnych i komfortu noszenia. Parmigiani całkowicie zoptymalizował kształt zegarka, który dobrze pasuje do nadgarstka i ma wyjątkowy wygląd współczesnych zegarków. Zegarek w pełni integruje charakterystyczne elementy zegarków Parmigiani, choć jest zegarem z trzema wskazówkami, ale pokazuje wystarczająco dużo luksusu.

   Parmigiani bardzo dobrze radzi sobie z detalami zegarka. W przypadku tych dwóch modeli zegarków, bez względu na to, czy są one czarne, czy białe, szczegóły tarczy zegarka są bardzo delikatne. Tarcza faktycznie ma niewielki efekt ziarnistości, który można znaleźć, gdy jesteśmy blisko tarczy. Ręce godzin i minut z włócznią odzwierciedlają klasykę tego zegarka, a długość minutowej dłoni po prostu spada na podziałkę zewnętrznego koła tarczy. Półksiężyc na końcu drugiej ręki jest bardzo piękny. Okno kalendarza otwiera się na zegarku o godzinie 6. Używana jest kombinacja liczb i kropek, pojedyncze liczby są liczbami, a podwójne liczby są zastępowane kropkami. Jednocześnie ramka tego zegarka jest bardzo dobra. Drobna obrączka dla psa pośrodku ramki jest bardzo przyciągająca wzrok, ale zupełnie różni się od obrączek dla psów, w tym Rolex i Omega, która odzwierciedla cechy Parmigiani i ma wysoki stopień rozpoznawalności. Wielkość obudowy 40,8 mm jest również bezstronna.

   Zegarek Parmigiani ORIC CHRONOMETRE wykorzystuje mechanizm samonakręcający z rozmiarem ruchu 25,6 mm, grubością 3,5 mm, częstotliwością wahania 28 800 razy na godzinę i rezerwą mocy 55 godzin. Ruch składa się z 220 części, w tym 32 klejnotów.

   Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszego SIHH 2017, zaglądajcie do oglądania na żywo w 2017 roku funkcji na żywo w Genewie Salon zegarków: