Nowy Zegarek Boll Upamiętnia 100. Rocznicę Dworca Centralnego W Nowym Jorku

2013 to setny rok dla Dworca Centralnego Nowojorskiego Węzła Kolejowego. Teraz marka Bol z nierozerwalnym połączeniem z budową kolei wprowadza na rynek pamiątkowy zegarek – Engineer Master II GCT, który jest szczególnie odpowiedni dla turystów tęskniących za domem w Big Apple Z imigrantami. Jego druga strefa czasowa wykorzystuje czas centralny (GCT) zamiast tradycyjnego czasu Greenwich (GMT).
Nowe zegarki Boll upamiętniające 100. rocznicę Dworca Centralnego w Nowym Jorku
    Ten zegarek jest ograniczony do 999 sztuk, o średnicy 44 mm i kopercie ze stali nierdzewnej. Jest wyposażony w automatyczny mechanizm Bol Calibre 651. Istnieją dwa rodzaje pasków: skóra nierdzewna i klamra ze skóry cielęcej. Oświetlenie – ekskluzywna technologia marki Bol, zapewniająca najlepsze oświetlenie w nocy.
Nowe zegarki Boll upamiętniające 100. rocznicę Dworca Centralnego w Nowym Jorku
    Kolejną atrakcją jest funkcja drugiej strefy czasowej. Na małej tarczy o godzinie 6 wyświetlany jest czas centralny, czyli czas w strefie czasowej Nowego Jorku Bez względu na to, gdzie właściciel zegarka znajduje się na świecie, może przebywać na Dworcu Centralnym. Szacunek Ball dla Dworca Centralnego znajduje również odzwierciedlenie na tarczy zegarka, obok logo Ball jest tradycyjne logo GCT. Dolna pokrywa jest bardzo znana, aw hali dworca znajdują się cztery zegary blisko stulecia. Zegarek zawiera nowo ujawnione logo GCT Centennial. Bore Engineer Master II GCT sprzedaje za 3699 USD, a stalowy sprzedaje za 3799 USD.