Nie Można Powstrzymać Pokusy, Aby Kupić Zegarek Trzy Zegarki Męskie Nie Mogą Się Oprzeć

Kiedy nie zwraca się uwagi na zegarek, zegarek nie pojawia się w zasięgu wzroku. Po zwróceniu uwagi na zegarek możesz zobaczyć cień zegarka, gdziekolwiek się wybierasz, a nawet gdy zobaczysz nieznajomych noszących zegarek na drodze, zwrócisz uwagę na styl i markę zegarka. Mężczyźni noszą zegarki, od pierwszego wrażenia wzbudzą niewytłumaczalne uczucie, dobrą punktualność, dżentelmeński sposób. Przy wyborze zegarków różni ludzie mają różne preferencje, piękne i praktyczne, przypuszczalnie standard dla większości ludzi, aby wybrać zegarek, ale nie może to powstrzymać miłości od pierwszego wejrzenia. Następnie Watch House poleca trzy stylowe męskie zegarki dla przyjaciół oglądających.

  Omega Moonwatch Series 311.62.42.30.06.001

 

Obejrzyj komentarze: Omega i Księżyc zawsze miały związek, dając ludziom poczucie tajemnicy. Ten księżycowy zegarek to limitowana edycja na 45. rocznicę Omega Speedmaster „Apollo 11”, styl retro i elegancki. Koperta 42 mm wykonana z tytanu, czarny matowy ceramiczny pierścień na złotej ramce 18kSedna oraz brązowy nylonowy pasek wojskowy NATO NATO mają historyczny urok. Tarcza jest wytłoczona specjalnym procesem laserowym na logo marki Omega, nazwie serii, cyfrach i skali czasowej na małej tarczy, podkreślając wyjątkowy design. Skala godzin i godzin jest pokryta powłoką świetlną Super-LumiNova, która emituje zielone światło w warunkach słabego oświetlenia, aby zapewnić dokładność podczas odczytu. Funkcja chronografu jest na pierwszy rzut oka. 30-minutowy i 12-godzinny pomiar czasu znajduje się odpowiednio o trzeciej i szóstej, a mały sekundnik znajduje się o dziewiątej.

  Tył ma przykręcaną, gęstą kopertę, która jest wyposażona w chronograf z ręcznym nawijaniem 1861. Przeżył podróż na Księżyc i zapewnia około 48 godzin rezerwy mocy. Ten zegarek jest ograniczony do 1969 sztuk i jest wygrawerowany na obudowie. Pod względem ceny jest nadal do przyjęcia dla większości ludzi.

Podstawowe informacje
Numer: 311.62.42.30.06.001
Marka: Omega
Seria: Speedmaster
Rodzaj ruchu: maszyny ręczne
Płeć: mężczyźni
Opublikowano: 2014 Basel
Cena: 51 700 ¥
Aby uzyskać więcej informacji na temat zegarka, kliknij: Zegarek Panerai LUMINOR1950 serii PAM00312

 

Komentarz do zegarka: dla Panerai jest to marka, która nie może nie kochać. Szorstka obudowa i mocna korona pokazują tradycyjny włoski styl. Każdy, kto jest właścicielem Panerai, może interpretować inaczej Męski. LUMINOR1950 jest bardziej wytrzymały niż RADIOMIR, a wielowarstwowa obudowa ma pełne wyczucie grubości mechanicznej i metalowej. Ten zegarek 312 ma kopertę ze stali nierdzewnej 44 mm. W przypadku Panerai nie ma potrzeby kupowania metali szlachetnych. Zegarki ze stali nierdzewnej są prawdziwym kolorem zegarków wojskowych. Czarna tarcza jest wyposażona w cyfry arabskie i podziałki słupkowe oraz ma świecącą skalę czasu powlekania, aby zapewnić wyraźne odczyty w nocy. Druga wskazówka sekundowa znajduje się w pozycji dziewiątej, a okno wyświetlania kalendarza znajduje się w pozycji trzeciej. Korona mostu jest oczywiście niezbędna, to nie tylko patent Panerai, ale także ulubieniec fanów. Wysokiej jakości czarny skórzany pasek wygodnie i bezpiecznie trzyma zegarek na nadgarstku.

  Pod względem mocy zegarek jest wyposażony w mechanizm P.9000, który został całkowicie opracowany przez Panerai i stosowany w modelach serii Luminor 1950 i Radiomir, z różnymi funkcjami. 28 800 drgań na godzinę. Urządzenie antywibracyjne Incabloc® z dwiema beczkami i rezerwą mocy do 3 dni nie zatrzyma go, nawet jeśli nie będziesz nosić zegarka od czasu do czasu przez kilka dni.

Podstawowe informacje
Numer: PAM00312
Marka: Panerai
Seria: LUMINOR1950
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: mężczyźni
Cena: 52 800 ¥
Aby uzyskać więcej informacji na temat zegarka, kliknij: IWC Pilot IW377706 Zegarek

 

Komentarz do zegarka: Chciałem polecić wszystkim zielony zegarek wojskowy, ale materiał ceramiczny sprawia, że ​​cena zegarka jest znacznie wyższa. Pomyśl o tym, stal jest trwała i odporna na zużycie, więc zablokowałem ten. Zegarek pilotowy IW377706. Obudowa ze stali nierdzewnej ma niebieską tarczę, a tył ozdobiony jest wzorem „Mały Książę”. Jednocześnie dziedziczy klasyczne elementy z serii pilotów. Ogólny wygląd jest bardzo na miejscu. Co więcej, sama niebieska tarcza jest bardzo atrakcyjna w konstrukcji zegarka, a duża tarcza z cyframi arabskimi i dłońmi w kształcie miecza zapewnia doskonałą czytelność zegarka. Jest mała przy godzinie 12 w tarczy. Pokrętło to 30-minutowe pokrętło z chronografem, pozycja godziny 6 to 12-godzinne pokrętło z chronografem, a pozycja godziny 9 to mała tarcza sekundowa tego zegarka. .

  Z funkcjonalnego punktu widzenia korona wykonana jest ze stali nierdzewnej, a bok ozdobiony jest prostym trójkątnym wzorem dołu, a po ulepszeniu przycisk chronografu jest znacznie lepszy niż zwykłe ruchy chronografu tego samego typu. Dynamicznie na tylnej stronie skrzyni wygrawerowany jest piękny portret „Małego Księcia”. Wewnątrz obudowy znajduje się samozwijający się mechaniczny mechanizm chronografu typu 79320, który zapewnia rezerwę mocy około 44 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, ten zegarek łączy w sobie dokładność, funkcjonalność i niezawodność i jest opłacalnym zegarkiem, który warto posiadać.

Podstawowe informacje
Nr IW377706
Marka: IWC
Seria: Pilot
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Cena: 47 000 ¥
Aby uzyskać więcej informacji na temat oglądania, kliknij: iwc / 36772 /

Podsumowanie: Zegarki wydają się być prostą ozdobą i narzędziem do pomiaru czasu, ale zmiany w drobnych szczegółach zmienią ogólny styl i zmiany zegarka, takie jak projekt korony, a niektóre tak blisko obudowy, jak to możliwe Ogólnie rzecz biorąc, niektóre indywidualności wykazują trudny styl, więc który styl pasuje na koniec, dopiero po rozpoczęciu pracy. Zegarki każdej marki noszą historię i kulturę marki. Trzy powyższe zegarki patrzą na jakość w szczegółach i poziom dokładności. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Li Shuai)