Montblanc E-strap Inteligentny Nadgarstek Nadchodzi Era Inteligentnych Urządzeń Do Noszenia Czy Jesteś Gotowy?

Inteligentna technologia noszenia jest już jednym z najgorętszych tematów w tej chwili. Wśród szerokiej gamy kategorii produktów znajduje się najnowocześniejsza technologia produkcji, która łączy tradycyjne szwajcarskie zegarki i zawiera zaawansowane technologicznie pomysły oraz Technologia ułatwiająca życie? Nowa seria zegarków e-Strap Timewalker Urban Speed ​​i pasujące do niej wydajne inteligentne opaski e-Strap to takie dzieło.
Seria zegarków e-Strap Timewalker Urban Speed, w tym chronograf, zegarek światowy w standardzie UTC i zegarek z trzema wskazówkami

Jakie ma potężne funkcje?

Inteligentna opaska na nadgarstek Montblanc e-Strap z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym, który można podłączyć do smartfonów przez Bluetooth, aby realizować mechaniczne zegarki z zaawansowanymi funkcjami cyfrowymi
Nie przegap ważnych informacji
   Przypomnienia o połączeniach, podgląd motywów wiadomości e-mail, czytanie wiadomości tekstowych, przeglądanie aktualizacji w mediach społecznościowych, ważne przypomnienia o harmonogramie … po prostu połącz się z telefonem, wbudowane przypomnienia inteligentnego nadgarstka e-Strap w czasie rzeczywistym mogą z łatwością osiągnąć powyższe funkcje.
Śledzenie codziennych celów ćwiczeń
   Zajęty życiem zawodowym zaniedbując ćwiczenie? Niech inteligentny pasek na rękę e-Strap stanie się osobistym treningiem i przypomnieniem przez cały czas. Wbudowane śledzenie ruchu pomaga śledzić liczbę kroków, spalonych kalorii i odległości przebytej przez użytkownika każdego dnia. Odpowiednia aplikacja mobilna będzie również synchronizować cotygodniowe i miesięczne postępy ćwiczeń i przypomni noszącemu, aby kontynuował ćwiczenia poprzez wibrację paska e-Strap.
Robienie selfie jest łatwiejsze i wygodniejsze
   e-Strap może również zdalnie sterować smartfonami. Dzięki funkcji zdalnego sterowania aparatu użytkownik może sterować migawką telefonu komórkowego, po prostu dotykając urządzenia e-Strap. Ta funkcja jest również stosowana do sterowania muzyką w celu wykonywania operacji takich jak odtwarzanie, pauza i pomijanie.
Utrata telefonu utrudnia
   Inteligentna opaska na nadgarstek e-Strap ma funkcję „Znajdź moją lokalizację”, która może znaleźć lokalizację zegarka lub smartfona w odległości 30 metrów. Stuknij urządzenie e-Strap, aby znaleźć telefon, lub użyj aplikacji telefonu, aby znaleźć zegarek .

 

   Smartfony kompatybilne z opaską e-Strap obejmują Samsung Galaxy S4, S5, Note 3, Note 4, niektóre telefony z Androidem i systemem Android 4.3 i nowszym oraz iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6 i 6 plus. Czy wśród nich jest twój model telefonu?
Innowacyjny skórzany pasek na rękę

Pasek elektroniczny Timewalker Urban Speed
   Oprócz wyżej wymienionych funkcji zaawansowanych technologicznie, inteligentny pasek na nadgarstek e-Strap wykorzystuje mocno kwestionowaną skórę w stylu Montblanc. Po specjalnej obróbce pasek ma nie tylko wyjątkowy wygląd węgla, ale także jest odporny na zużycie, wodę i wysoką temperaturę , Jednocześnie pełen wyczucia technologii bez utraty eleganckiego wyglądu ruchu.
   Zegarki e-Strap Timewalker Urban Speed ​​i inteligentne opaski e-Strap będą dostępne w lipcu 2015 r., Więc bądź na bieżąco.

   Kliknij [Przeczytaj oryginalny tekst], aby przejść do oficjalnej strony Montblanc i kupić więcej produktów.