Jaki Zegarek Jest Trudniejszy? Która Marka Zegarków Jest Trudniejsza? Polecane Sześć Zegarków Do Stylizacji Artystycznej

Widząc subtelny elegancki i delikatny zegarek, zawsze mam nadzieję na świeże doświadczenie. Odważny i wytrzymały zegarek to dobry wybór. Następnie redaktor wprowadza sześć zegarków, które mają nie tylko trudny wygląd, ale także sztukę czasu.
Zegarek Audemars Piguet Royal Oak Jumbo

Zegarki Jumbo mają niezwykłe znaczenie w historii Audemars Piguet. W 1972 r. Właśnie ten ultra-luksus sprzedał się za 3200 franków szwajcarskich, co uratowało Audemars Piguet przed kryzysem stulecia. Dzisiaj seria Royal Oak wprowadziła na rynek wiele kultowych produktów, które są wystarczające, aby zapisać je w historii, ale Jumbo jest nadal jednym z najbardziej przełomowych dzieł w serii i jest bardzo poszukiwany przez wielu kolekcjonerów. Nowy zegarek Jumbo mierzy 3948 mm, kontynuuje tradycyjną ośmiokątną obudowę z serii Royal Oak, okno wyświetlania daty jest ustawione w skali 3-tej, a logo AP Audemars Piguet powraca do skali 6-tej. Zegarek napędzany jest ruchem samozwijającym się z 36 rubinami i pionowym skokiem dźwigni. Zegarek ten jest hołdem dla tradycji Audemars Piguet, najbardziej lojalnym modelem Jumbo, a także rewolucją w dziedzinie luksusowych zegarków sportowych.
 Więcej informacji o Audemars Piguet: zegarki Cartier mają wiele wspaniałych osiągnięć w historii, a wśród nich seria Santosdumont jest najbardziej legendarna. W 1904 roku słynny brazylijski pionier lotów, Santos Dumont, zainspirował Cartiera do zaprojektowania pierwszego męskiego zegarka w historii. Stał się nie tylko pierwszym właścicielem tego chronografu, ale także bardzo promował modny trend męskich zegarków, powodując, że inni producenci dołączyli do tej branży. Dziś kolekcja Santos jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Cartiera. Nowy Santosdumont kontynuuje oryginalną tradycję serii: korona jest duża, a kwadratowa obudowa jest podświetlona. Czarny skórzany pasek ze skóry aligatora uzupełnia składaną klamrę Cartier. Cyfry rzymskie na rodowanej tarczy są obfite i wyraźne. Ręce z oksydowanej czarnej stali w kształcie miecza są męskie i mocne. Okno pomiędzy datą i godziną dodawane jest między skalą 4 i 5. Radosna osobowość i dobre maniery latającego domu sprawiły, że zegarek przyciągnął uwagę wielu mężczyzn.
 Więcej zegarków Cartier: Zegarki Bang

 Podczas Gstaad Polo Gold Cup w Szwajcarii Hublot specjalnie zaprojektował limitowany zegarek polo dla uczestniczących sportowców i nazwał go Chukker Bang. Ten zegarek pochodzi z kultowej serii Big Bang firmy Hublot. Średnica koperty wynosi 44,5 mm. Wykonany jest z tytanu. Wyposażony jest w automatyczny mechanizm chronografu flyback HUB1141, beżowy skórzany przeszycie z czarnego paska z naturalnej gumy, pełen sportowej atmosfery. Aby mieć pewność, że zegarek nie zostanie uszkodzony podczas gwałtownego ruchu, Hublot specjalnie dodał do niego osłonę ochronną ze stopu tytanu. Unikalny czasomierz 7 minut i 30 sekund również w pełni odzwierciedla czas rundy meczu polo. Zdejmowana osłona z tytanu, guziki i korona chronografu ze stali nierdzewnej, wskazówki z czarnego niklu, czerwone wskazówki z drugiej i drugiej ręki, tył obudowy z żywicy syntetycznej, satynowa i polerowana składana klamra ze stali nierdzewnej itp. Sprawiają, że ten zegarek wygląda elegancko poza konkurencją , Komfort, dzięki czemu zegarek wyróżnia się spośród wielu marek.
 Więcej informacji Hublot: Projekt zegarków z serii Hyperchrome jest inspirowany słynną serią Radar, która stanowi przełom w technologii, osiągając nowy poziom złożoności. Zegarek wykorzystuje pojedynczą obudowę z nowo opracowanym Ceramos jako głównym korpusem, zachowując wytrzymałość koperty o średnicy 48 mm. Korpus zegarka miesza się z nowoczesną ceramiką, stalą nierdzewną i innymi materiałami, aby dopasować go do unikalnego stylu. Nowy zegarek ma bogatsze linie, silniejsze poczucie ruchu i wyraźniejszy efekt wizualny. Okrągła rama wokół tarczy jest inspirowana tajemniczym wzorem pierścienia otaczającym Saturna. Nowy zegarek jest dostępny w czystym białym i czarnym stylu, o twardości do 1250 Vickersa. Precyzyjny proces formowania wtryskowego służy do stworzenia zintegrowanej (pojedynczej struktury) ceramicznej obudowy, która stała się nowym punktem odniesienia w dziedzinie zaawansowanych technologii ceramiki. Nowoczesne materiały sprawiają, że zegarek jest lżejszy, stając się synonimem elegancji i piękna.
 Więcej informacji na temat radaru: zegarek Plo Prof 1200m

 Omega od dawna angażuje się w rozwój zaawansowanych ruchów. W 1890 r. Omega objęła inicjatywę, wprowadzając pierwszy na świecie uprzemysłowiony ruch masowo produkowany, aw 1999 r. Rozpoczęła masową produkcję ruchów koncentrycznych, aw 2007 r. Wprowadził rewolucyjny ruch koncentryczny 8500, składający się z 202 elementów. Wiodąca pozycja marki w dziedzinie drobnych zegarków mechanicznych. Nowy profesjonalny zegarek nurkowy Plo Prof 1200m z serii hipokampów ma wbudowany współosiowy ruch z rezerwą mocy do 60 godzin i stabilną i równą mocą. Bez sprężynowej sprężyny balansowej wskazówkę godzinową można regulować niezależnie od minut i sekund Zegarek działa stabilnie. Podczas regulacji godziny i daty użytkownik musi jedynie przekręcić śrubę koronową, poluzować podkładkę ochronną i wyciągnąć koronkę w celu regulacji. Zegarek jest wodoodporny do 1200 metrów (4000 stóp), co jest niesamowite. Z wyglądu nowy zegarek jest odważny i wytrzymały, podkreślając wyjątkowy styl hipokampa. Nowy zegarek nurkowy Plo Prof można nosić na ręce lub w kombinezonie i został certyfikowany przez oficjalne szwajcarskie obserwatorium.
 Więcej informacji na temat zegarków Omega: Calibre 36

 Formuła 1 Formuła 1 to jedno z najtrudniejszych wydarzeń w świecie wyścigów, a Monako jest jednym z najbardziej reprezentatywnych. TAG Heuer, słynny szwajcarski producent zegarków, opracował ten zegarek Monaco jako inspirację dla marki. Ten zegarek to nowa interpretacja legendarnego kwadratowego niebieskiego zegarka Monaco noszonego przez Steve’a McQueena w filmie „Le Mans”. Łączy tradycję serii Monaco z kolorem kombinezonów McQueen, który jest bardziej zdecydowany i wytrzymały. Unikalna konstrukcja tuby i elementy odporne na wstrząsy są bezpośrednio inspirowane inspiracją projektową technologii wyścigowej F1. Pod krystalicznie przezroczystą pokrywą dodano wiele urządzeń pochłaniających wstrząsy, aby chronić ruch przed wibracjami. 24 w 12-punktowej skali na tarczy reprezentuje Le Mans. Zegarek wyposażony jest w wyjątkową, powiększoną obudowę szafirową z unikalnym wahadłem symbolizującym koła wyścigowe, a ruch Calibre 36, certyfikowany przez Swiss Observatory, wibruje 36 000 razy na godzinę. Zaprojektowany z niezwykłą precyzją, ten skórzany pasek prezentuje niezrównany styl twardego faceta.
 Więcej informacji na temat zegarków TAG Heuer: heuer /