Gp Historia Młodego Zegarmistrza Girarda-perregaux: Jun I Alexandre

Tej jesieni Girard-Perregaux uruchomił trzecią część „Tradycyjnego nowego wyglądu”, przedstawiając młodym zegarmistrzom pod szwajcarskim zegarmistrzem.
   www.thenewfaceoftradition.com to internetowy dziennik poświęcony ich wprowadzeniu, w którym możemy zobaczyć stronę pracy młodych zegarmistrzów i ich nieznane zainteresowania. Zegarmistrzostwo to płynna sztuka, jak młody zegarmistrz! Przyjdź i odkryj osobowość tego namiętnego zegarmistrza.
   W tym sezonie zaczynamy od muzyki Jun, artysty operowego …

Samurai Opera
   Siedem lat temu opuściłem rodzinne miasto w Japonii i po długiej podróży w końcu przybyłem do tego szwajcarskiego domu. Oczywiście noszę pudełko paczek, a najmniejsze wspomnienie ukryte jest w moim sercu i umyśle. Do tych „należących do mnie” należą między innymi moja pasja do śpiewania, którą interesowałem się śpiewaniem karaoke na imprezie rodzinnej, gdy byłem bardzo młody.

   Kiedy przybyłem do Szwajcarii, jak wszyscy cudzoziemcy, zacząłem szukać śladów japońskiej kultury w tym nowym kraju. Znalazłem japoński chór, który regularnie spotyka się, ćwiczy i występuje w różnych miejscach w społeczności. W końcu dołączyłem do chóru i odkryłem, że repertuar chóru to głównie tradycyjne japońskie piosenki. Ale kiedy dyrygent chóru zaproponował, aby ćwiczyć włoską operę, poczułem się trochę zdezorientowany.
 
   Szybko jednak zrozumiałem środkowe znaczenie: w porównaniu z japońską powściągliwą muzyką zakochałem się w pasji włoskiej opery w czasie rzeczywistym. Kiedy dokonaliśmy zmiany, kiedy tradycyjna japońska muzyka ustąpiła miejsca operze, zobaczyłem twarz publiczności pełną zaskoczenia. Nieoczekiwana kombinacja, która początkowo była zaskoczona i zdezorientowana, przyniosła w końcu świetną zabawę.
 
   Zegarmistrzostwo i muzyka mają ze sobą wiele wspólnego. Oprócz stabilności i dokładności należy wprowadzić entuzjazm. Oba są ekscytującą sztuką.
   Ulubiony film: „Red Pig” Porco Rosso (1992), japoński film animowany pod redakcją i reżyserią Hayao Miyazaki.
   Cytat, który najlepiej Cię reprezentuje: „Będąc w Rzymie, rób tak, jak Rzymianie”
   Ulubiony muzyk: Jamiroquai
   Co chcę najbardziej: jeść i pić dania kuchni międzynarodowej.
   Jestem: racjonalny, uparty, elastyczny, inteligentny i ciekawy.
   Gdybym nie był zegarmistrzem, byłbym: smakoszem.
   Trzydzieści lat później stanę się: chcę… móc zrobić coś, czego nie mogę sobie teraz wyobrazić.
   Mój ulubiony zegarek GP: zegarek GIRARD-PERREGAUX 1966 Small Second.

   Następnie kontynuujmy poznawanie innego zegarmistrza, który ma również temperament muzyczny, Alexandre.

   Urodziłem się i wychowałem w melodyjnej rodzinie i mam okazję codziennie być narażonym na muzykę. Mój dziadek jest tradycyjnym hiszpańskim gitarzystą, a mój tata uwielbia grać na gitarze. Patrzyłem, jak mój dziadek gra w supeł, a on widział magię, fascynowały mnie oczy, kiedy go wiązał, i od dzieciństwa wiedziałem, że muzyka może odurzyć mnie w świecie całkowicie sam.
 
   Wahałem się, czy powinienem grać na nim lub grać na perkusji. Dopóki nie usłyszałem płyty, która zmieniła całe moje życie: „The Lost Wall” Pink Floyda. Piosenki, film, jego przesłanie i wszystko, co związane z „The Lost Wall” było dla mnie niesamowitym doświadczeniem muzycznym, które skłoniło mnie nawet do nauki gry na instrumentach perkusyjnych.
 
   Ponieważ bębnienie stało się moją najbardziej osobistą formą wyrażania siebie, był czas, kiedy dołączyłem do orkiestry i próbowałem występować w różnych miejscach, ale wiele razy przekonał mnie hałas.

   Punktem zwrotnym w pięknie mojego życia było to, że pewnego dnia moja żona powiedziała mi, że jest w ciąży. W czasach jej wypróżnień zawsze lubię zakładać słuchawki na brzuch mojej żony. Mam nadzieję, że nasze małe życie kocha muzykę tak samo jak ja.
 
   Teraz uwielbiam grać dla mojej córki. Lubi rytmy perkusyjne i uwielbiam patrzeć, jak tańczy w takt. Mam nadzieję, że nie rośnie zbyt szybko. Obawiam się, że pewnego dnia uważa, że ​​moja muzyka jest zbyt głośna i wyrzuca mnie zza drzwi.
   Ulubiony film: „Wonderful Fantasy”
   Może reprezentować cytat z mojej książki / filmu: „Rób to, co lubisz, kochaj to, co robisz”.
   Ulubiony muzyk: Pink Floyd
   Po pierwsze: jest ich wiele.
   Jestem: oddzielny.
   Jeśli nie jestem zegarmistrzem, ja: może muzykiem.
   Po 30 latach będę … 30 lat później.
   Ulubiony zegarek GP: platynowy zegarek GP 1966 tourbillon.