Glasutti Uruchamia Pierwszą Aplikację Na Iphone’a

Po wydaniu pierwszego na świecie zegarka „pamiętnik” z alarmem w ciągu 30 dni w 2011 r. Glashütte, wiodąca niemiecka marka zegarków, przeszczepiła potężny „zegarek” na iPhone’a, Uruchomiła pierwszą aplikację marki iPhone, Senator Diary. Podobnie jak „Diary Watch”, główną rolą aplikacji iPhone na telefon Glashütte jest przypominanie o specjalnych dniach i ważnych spotkaniach w życiu. Co więcej, ta aplikacja może również zabrać Cię do Glashütte Transparent Watchmaking Factory, zabawnej i pouczającej interaktywnej gry online, zachęcającej entuzjastów zegarków do eksploracji wysokiej klasy niemieckiego zegarmistrzostwa i z bliska Doceń złożone ruchy.

     Kliknięcie tej aplikacji Glashütte na „pamiętnik” pozwala zobaczyć przyciągający wzrok obraz. Ten wielokrotnie nagradzany i elegancko zaprojektowany mechaniczny zegarek wyświetla aktualną datę i godzinę. Najbardziej znanym zegarkiem jest funkcja alarmu. Dowiedz się, jak ustawić alarmy za pomocą interaktywnego wideo tej aplikacji. Wejdź na stronę z pięcioma złotymi guzikami, reprezentującymi fascynujący świat zegarmistrzowskiego Saksonii.

Pierwszy przycisk, Journal, pozwala użytkownikom ustawić osobiste spotkania i przypomnienia. Kiedy zbliża się wyznaczona data, włącza się alarm, dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej chwili!
Drugi przycisk pozwala użytkownikom pływać w świecie zegarków i zegarów. Przycisk „Przeglądaj” zapewnia łatwy w użyciu interfejs, który można łatwo przesunąć, aby kliknąć na obrazie zegarka. Informacje o produkcie i informacje techniczne każdego zegarka są jednocześnie wyświetlane na ekranie ze specjalnymi animacjami, w tym zegarki z certyfikatem Obserwatorium Niemiec, duże chronografy kalendarza i tak dalej.
Trzeci przycisk to „Ręcznie”. Użytkownicy mogą używać tego interfejsu do prowadzenia interaktywnych wycieczek online po fabryce zegarków Glashütte, aby dowiedzieć się więcej o złożonym procesie produkcji zegarków mechanicznych.
Czwarty przycisk wyświetla informacje o sklepie Glashütte najbliższym lokalizacji użytkownika.
Piąty przycisk „Gra” ma dwie opcje gry: pierwszy użytkownik może spróbować samodzielnie wykonać niebieskie stalowe śruby, a druga gra to gra „zgodnie z ruchem wskazówek zegara”, aby przetestować umiejętności użytkownika w stosunku do Grasso Znajomość zegarków Titi.

     Od 29 lipca 2011 r. Aplikację iPhone’a Senator Diary (logowanie) można pobrać bezpłatnie ze sklepu iTunes Store. Wersje niemiecka i angielska są obecnie dostępne, a wersja chińska wkrótce.