Elegancki Chronograf Bowman Master Chronograph Prawdziwy Zastrzyk

Rozpoczęła się międzynarodowa wystawa biżuterii i zegarków w Bazylei w 2014 r., A także pracownicy działu sprawozdawczości specjalnej Watch House zaczęli pracować, przynosząc wam najnowszy, najszybszy i najbardziej kompleksowy raport z Międzynarodowych Targów Zegarmistrzowskich w 2014 r.
   W 1945 r. Pierre Balmain założył we Francji markę mody Balmain, od prawie 70 lat, od oryginalnej delikatności i elegancji po nowoczesny i seksowny w skalistej atmosferze, Balmain zawsze był jedną z najbardziej znanych marek na międzynarodowym tygodniu mody każdego roku. . Zegarek Balmain urodził się w 1987 roku i dołączył do Swatch Group w 1995 roku. Zwięzłe i gładkie linie, elegancki styl i arabeskowe wzory, które potwierdzają modną linię Balmain, sprawiają, że jest to uniwersalny styl, który można dopasować do różnych ubrań przy różnych okazjach, podobnie jak moda Balmain.

   Nowy zegarek Bowman jest wyposażony w mechanizm kwarcowy ETA, złote trójwymiarowe cyfry rzymskie emanują elegancją, wyświetlacz daty na godzinie 6. Czarny gumowy pasek jest wygodny w noszeniu.
   Zespół raportów specjalnych zespołu obserwacyjnego dostarczy Ci najświeższe i najbardziej aktualne informacje o zegarku. Aby uzyskać więcej informacji na temat Baselworld 2014, proszę zwrócić uwagę na naszą stronę ze specjalnym raportem.

Międzynarodowe Targi Zegarków i Wystaw 2014 w Bazylei Tematy specjalne: