2014 Sihh Preview Na Targach Geneva Fine Watch Fair-baume & Amp; Mercier Clifton

Jako siódma najstarsza marka zegarków na świecie, Baume & amp; Mercier przestrzega szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej od momentu powstania w 1830 roku, inspirując inspirację projektową i tworząc wyjątkowe i eleganckie butiki. Dziś marka z powodzeniem łączy profesjonalną technologię i innowacyjną technologię indeksu oraz wyróżnia się na tle innych firm w branży i stale wprowadza niesamowite dzieła. W nadchodzącym pokazie SIHH Geneva Haute Horlogerie 2014 Baume & Mercier będą zachwycająco prezentować się z nowymi członkami swojej rodziny Clifton.

Obudowa ze stali nierdzewnej Clifton 10123-43 mm

Ten wyrafinowany skomplikowany zegarek z niebieskimi wskazówkami, srebrną tarczą w kolorze satyny słonecznej i czarnym paskiem bez wątpienia nie emanuje cichym luksusem i jest wyposażony w automatyczny mechanizm. O godzinie 3. wyświetlana jest data i dzień, a ruch można wyraźnie zobaczyć przez przezroczystą obudowę.

Obudowa ze stali nierdzewnej Clifton 10130-43 mm

Widok zegarka sportowego zapewnia mu dynamiczny oddech. Cienki cienki stalowy drut tworzy elastyczny stalowy pasek. Wodoodporność na głębokości 5 atmosfer oraz automatyczny mechanizm mechaniczny sprawiają, że zegarek ten ma dużą moc. Znany jest z trwałości. Pozycja godziny trzeciej nadal ma wyświetlanie daty i dnia.

Obudowa ze stali nierdzewnej Clifton 10129-43 mm

Bez wątpienia ten zegarek jest typowym zegarkiem w stylu vintage i jest najbardziej typowym zegarkiem w rodzinie Clifton. Srebrna tarcza wykończona w słońcu, ze złotymi wskazówkami i czerwono-brązowym paskiem ze skóry aligatora oraz kwadratowe duże skale dodatkowo odzwierciedlają atmosferę retro, a data i dzień są również wyświetlane o trzeciej.